PROSÍM TĚ O HLASY :) (thank you) 


prosím hlas
TADY!!!!!!!!!!!!!
pro MILEY CYRUS 2
Hlásni mi Prosím Pro Tamču Tady!!! - TUHLE SOTĚŽ BYCH MOC CHTĚLA BUĎ VYHRÁT NEBO BÝT ASPOŇ DOBŘE UMÍSTĚNÁ TAK PLS HLÁSKY!DĚKUJU...


 PŘIHLAŠ SE DO:

PŘIHLAŠ SE DO SONCelebrita!!! tady!!!
Slovní Fotbal najdeš ZDE!
Pokračuj v příběhu TADY!
Reklamy jedině TADY!!

Duben 2010

drb VŠEHOSVĚTA!!!!

25. dubna 2010 v 16:11 | TAMIKKKKPOKUD JSTE SI TOTO NĚKDY NĚKDE UŽ PŘEČETLI TAK VÁM ŘÍKÁM ŽE TO NÉÉÉÉNÍÍÍ PRAVDA.!!!!!!!!

Herečka a zpěvačka Miley Cyrus už nechce hrát v televizním seriálu Hannah Montana, plánuje se soustředit na svou kariéru zpěvačky. Podle internetové stránky TMZ.com, představitelka hlavní hrdinky seriálu a jejjí otec, Billy Ray Cyrus, chybí na natáčení, někdy na produkci nepřijdou a hádájí se ze štábem. Podle zdroje TMZ.com, údajně Billy Ray Cyrus vyhlásil, že se neobjeví ve více jak 12-epizodách. Společnost Disney nechce ustopit a žádá, aby hráli v celé sérii, která je složena z 24 částí.
podle mě a podle spousty lidí to je totální drb a nelze tomu věřit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
ale já předpokládám že spoustu lidí tomu věří...............ACH JO..........

no pardon

25. dubna 2010 v 15:45 | ja tamca
hele fakt pardon ale ja si myslim že by miley uz mohla u nas vystoupit.............a prominte mi to ze sem sem napsala nepravdivou vec.........

Miley-koncert-já-díky........................

25. dubna 2010 v 15:00 | tamcaaaa
Ahoj hele říká se a taky o tom psali že Miley Cyrus by tady v ČR měla kít koncert 3.6.2010(prosím uvědomte si to !na můj svátek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! přesně to napsala takle(tento tok už Evropu nestihnu ale slibuji že 2010 tady vystoupím slibuji).Lístky by byli ale moc drahe a koncert se má uskutečnit v Praze v O2 aréně já jse moc těšim tak ahoj.


Ahojky. Pred nedávnej jsem psala, že Miley bude mít koncert v Praze.. Ale dá se říct, že se o tom jenom mluvilo. Oficiální seznam dalších zemí kde bude Miley v příštím roce vystupovat pokud vím zatím zveřejněný nebyl. Koukala jsem se i na stránky O2 arény, kde jsou i koncerty na červen a Miley tam nikde není! Omlouvám se, že to zde píšu, ale já fakt nevím. Samozřejmě by mě to moc a moc potěšilo, ale nebudu teď už tady psát věci, které nejsou 100%tní... pokud to pravda je, tak se to brzo všichni dovíme. Díky za pochopení.
prboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja sem šťastlivec na můj svátek!!!!já tomu neuvěřim.........................

Miley..................................¨¨¨¨¨¨

25. dubna 2010 v 14:51 | ¨no ja taamcaa
Toto vám vzkázala Miley Cyrus! Fanouškům."V první řadě, miluju lidi, kteří jsou hudebníci nebo do muziky tak jako já. Potřebuju kluka, který bude klidnější než já, protože jsem hyperaktivní a mamka ještě říká, že potřebuju někoho kdo má síť T-mobile jako já, aby můj účet za telefon nevipadal tak odporně."

"Moje mamka a ségra Brandi jsou moji nejlepší přátelé."

"Byla jsem na obědě s bráchou a měla jsem na sobě pyžamo, neměla jsem make-up a moje vlasy byly opravdu děsný. Tak jsme šli do restaurace a první věc, co jsem uslyšela bylo, "Vipadáš líp v televizy!". Někdy je fakt divný slyšet takovýhle věci. Jenom si pomyslím "Dobře, To bylo krutý!". Ale potom, jsou tady chvíle kdy za mnou někdo přijde a řekne , "Pane Bože, Ty si tak kouzelná! Miluju tvojí show!". A když se tohle stane tak si pomyslím 'To je tak roztomilý!.'"

"Můj táta říká, že bych uměla zpívat dřív než mluvit, kdyby to bylo možné. Já byla vždycky strašně hlučná."

"Ve stejnou chvíly kdy jsem četla scénář (pro Hannah Montana) věděla jsem, že to se mnou má něco společného. Nikdy jsem se nechtěla přetvařovat, jako některé dcery slavných celebrit, chci být jen sama sebou a najít lidi, kteří mě budou mít rádi takovou jaká jsem."

"Když si věříš, všechno je možné."

"Já budu vždycky milovat zpívání, a taky budu milovat hraní a tancování. Dostat tuhle příležitost od Disney (roly Hannah Montana), mě přimělo dělat tohle všechno. Oni tě nechají dělat všechno, co miluješ."

"To byl bláznivý rok. Sledovala jsem tátu jak buduje celej můj život a potom byla řada na mě vykročit a následovat jeho stopy. To byl můj sen zpívat, ale taky jsem myslela, že by bylo cool hrát a začít být někdo jiný. Mít tuhle úžasnou roly Hannah Montana, kde se dostanu ke hraní, bylo a pořád je velká zábava."

"Růžová není jen barva, je to atituda!"

"Myslím, že můj táta je víc cool než ostatní tátové. Pořád se chová jako by mu bylo 17."

"Víc mě baví hrát Hannah, protože mám ráda zpívání a převlékání."

"Táta a já pořád mluvíme o důležitých věcech v mém životě. On i mamka vědí jak moc si jich cením a náš vztah je dobrý, protože trávíme hodně času společně. Jsem šťastná být částí ze dne, kdy pomůžu ostatním dětem citít se stejně dobře."

"Někdy budu punk, další den budu hodná školačka. Každý den po práci jdeme s mamkou nakupovat. Táta by mě za to skoro vždycky zabil. Já mu, ale říkám, 'My to potřebujeme, tati!.'"

"Budu venku s přátely a budu uznávaná, a malá holčička se mě zeptá na autogram. Je to fakt sranda žít mimo tvůj sen. To (její show "Hannah Montana") mě totálně vyjadřuje na 100%."

"Myslím, že Hannah je stejně nervózní jako by mohl být každý jiný. Ona je jako hlupák, osobně. Ona je prostě strašně moc zábavná."

"Jsem maminčina holčička!"

miley-chráním zvířata!!!!!!

25. dubna 2010 v 14:41 | tamarkavrabcova
Disney star opět ukázala, že za všech okolností ví, co na sebe...
Zvířecí vzory jsou letos jednoznačně IN a Miley Cyrus to dobře ví! Sama si totiž v poslední době ujíždí na luxusním kabátku z leoparda!

Kdo by si ale myslel, že kvůli tomu, aby seriálová Hannah Montana vypadala cool, muselo zemřít nevinné zvířátko, je na velkém omylu!

Miley je totiž ve světě showbyznysu i mezi svými fanoušky známá tím, že proti nošení pravých kožešin bojuje, a proto jde vždycky příkladem. "Nikdy bych si na sebe pravý kožich nevzala," svěřila se nedávno s tím, že její nový kousek je vyroben z plyše!

Spousta celebrit však říká, že plyšový kabátek je jen náhražka a nikdy by se v něm na veřejnosti neukázali.

Miley se ale zvyklat nenechá a pokud jde o módu, má zcela jasno: "Jsem hrdá na to, že chodím v plyšovém kožichu a odsuzuji nošení těch pravých!"

ach jak ROZTOMILÁ.............

23. dubna 2010 v 19:42 | TAMARKA vrabcova
že miley vypadala jako zlatíčko.....................?????

no,no,no Miley!!!!

23. dubna 2010 v 19:32
laska
lasssskkaa...
miley se s nim fakt sbližuje co????

miley WOW!!!!!

23. dubna 2010 v 19:27
Když se do toho Miley opře, má její koncert vážně grády!
Jaká je disneygirl naživo? Co všechno nesmí chybět při její show? BRAVO se vydalo až za kanál La Manche, aby zkouklo v londýnské O2 Areně její jedinečný koncert...

I když je to víc jak měsíc, připadá mi to jako včera, když si mě k sobě do kanclu zavolala šéfredaktorka a povídá mi: "Karlí, co děláš 14. prosince?" A já na to: "Takhle z hlavy myslím že nic!" A za pár vteřin jsem od ní uslyšela: "Super - pojedeš do Londýna na koncert Miley Cyrus!"

Woow! Hustý! Dělá si srandu?! Takovéhle myšlenky byly první, které mi probleskly hlavou, a já byla naprosto v šoku! Ale byla to pravda a já 14. prosince nasedla v Praze na Ruzyni do letadla směr Londýn/Heathrow a zhruba o osm hodin později jsem se už uvelebila na sedadle 345 v řadě "H" a koukala na šedesátiminutové vystoupení Mileyina bráchy Tracea (20) a jeho kapely Metro Station!

"Tak to je hustej maník," říkala jsem si v duchu, když jsem na něj zírala, jak běhá a skáče po jevišti a předvádí brilantní kousky se svojí kytarou! A pak, když byla aréna dostatečně "vypruzená" a lidi si mohli hlasivky strhnout, když unisono skandovali "Miley, Miley!", se na scéně tahle supergirl konečně objevila!

Miley - pohyblivé obrázky

11. dubna 2010 v 15:23 | Tamarka