PROSÍM TĚ O HLASY :) (thank you) 


prosím hlas
TADY!!!!!!!!!!!!!
pro MILEY CYRUS 2
Hlásni mi Prosím Pro Tamču Tady!!! - TUHLE SOTĚŽ BYCH MOC CHTĚLA BUĎ VYHRÁT NEBO BÝT ASPOŇ DOBŘE UMÍSTĚNÁ TAK PLS HLÁSKY!DĚKUJU...


 PŘIHLAŠ SE DO:

PŘIHLAŠ SE DO SONCelebrita!!! tady!!!
Slovní Fotbal najdeš ZDE!
Pokračuj v příběhu TADY!
Reklamy jedině TADY!!

Miley..................................¨¨¨¨¨¨

25. dubna 2010 v 14:51 | ¨no ja taamcaa
Toto vám vzkázala Miley Cyrus! Fanouškům."V první řadě, miluju lidi, kteří jsou hudebníci nebo do muziky tak jako já. Potřebuju kluka, který bude klidnější než já, protože jsem hyperaktivní a mamka ještě říká, že potřebuju někoho kdo má síť T-mobile jako já, aby můj účet za telefon nevipadal tak odporně."

"Moje mamka a ségra Brandi jsou moji nejlepší přátelé."

"Byla jsem na obědě s bráchou a měla jsem na sobě pyžamo, neměla jsem make-up a moje vlasy byly opravdu děsný. Tak jsme šli do restaurace a první věc, co jsem uslyšela bylo, "Vipadáš líp v televizy!". Někdy je fakt divný slyšet takovýhle věci. Jenom si pomyslím "Dobře, To bylo krutý!". Ale potom, jsou tady chvíle kdy za mnou někdo přijde a řekne , "Pane Bože, Ty si tak kouzelná! Miluju tvojí show!". A když se tohle stane tak si pomyslím 'To je tak roztomilý!.'"

"Můj táta říká, že bych uměla zpívat dřív než mluvit, kdyby to bylo možné. Já byla vždycky strašně hlučná."

"Ve stejnou chvíly kdy jsem četla scénář (pro Hannah Montana) věděla jsem, že to se mnou má něco společného. Nikdy jsem se nechtěla přetvařovat, jako některé dcery slavných celebrit, chci být jen sama sebou a najít lidi, kteří mě budou mít rádi takovou jaká jsem."

"Když si věříš, všechno je možné."

"Já budu vždycky milovat zpívání, a taky budu milovat hraní a tancování. Dostat tuhle příležitost od Disney (roly Hannah Montana), mě přimělo dělat tohle všechno. Oni tě nechají dělat všechno, co miluješ."

"To byl bláznivý rok. Sledovala jsem tátu jak buduje celej můj život a potom byla řada na mě vykročit a následovat jeho stopy. To byl můj sen zpívat, ale taky jsem myslela, že by bylo cool hrát a začít být někdo jiný. Mít tuhle úžasnou roly Hannah Montana, kde se dostanu ke hraní, bylo a pořád je velká zábava."

"Růžová není jen barva, je to atituda!"

"Myslím, že můj táta je víc cool než ostatní tátové. Pořád se chová jako by mu bylo 17."

"Víc mě baví hrát Hannah, protože mám ráda zpívání a převlékání."

"Táta a já pořád mluvíme o důležitých věcech v mém životě. On i mamka vědí jak moc si jich cením a náš vztah je dobrý, protože trávíme hodně času společně. Jsem šťastná být částí ze dne, kdy pomůžu ostatním dětem citít se stejně dobře."

"Někdy budu punk, další den budu hodná školačka. Každý den po práci jdeme s mamkou nakupovat. Táta by mě za to skoro vždycky zabil. Já mu, ale říkám, 'My to potřebujeme, tati!.'"

"Budu venku s přátely a budu uznávaná, a malá holčička se mě zeptá na autogram. Je to fakt sranda žít mimo tvůj sen. To (její show "Hannah Montana") mě totálně vyjadřuje na 100%."

"Myslím, že Hannah je stejně nervózní jako by mohl být každý jiný. Ona je jako hlupák, osobně. Ona je prostě strašně moc zábavná."

"Jsem maminčina holčička!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama