PROSÍM TĚ O HLASY :) (thank you) 


prosím hlas
TADY!!!!!!!!!!!!!
pro MILEY CYRUS 2
Hlásni mi Prosím Pro Tamču Tady!!! - TUHLE SOTĚŽ BYCH MOC CHTĚLA BUĎ VYHRÁT NEBO BÝT ASPOŇ DOBŘE UMÍSTĚNÁ TAK PLS HLÁSKY!DĚKUJU...


 PŘIHLAŠ SE DO:

PŘIHLAŠ SE DO SONCelebrita!!! tady!!!
Slovní Fotbal najdeš ZDE!
Pokračuj v příběhu TADY!
Reklamy jedině TADY!!

Can’t Be

13. května 2010 v 17:41 | tamarkavrabcova
 Miley Cyrus před pár dny světu v premiéře představila nový singl Can't Be Tamed a zaznamenala s ním další z rekordů své mladé kariéry.
Za první den si píseň na jejím MySpace profilu poslechlo tolik fanoušků, že za sebou nechala v tomto měření i takové hvězdy, jakými nesporně jsou Lady Gaga, Justin Bieber nebo Usher. Svoji pozici následně potvrdila i vložením videoklipu k písní na svůj oficiální YouTube kanál. Ten za minulý pátek, kdy mělo video premiéru, navštívilo více než jeden a půl miliónu fandů. Další milion lidí se v pátek na klip podíval z jiných neoficiálních odkazů.

Aby toho nebylo málo, prvenství  hlásí Miley Cyrus i z amerických rádií. V nich se píseň Can't Be Tamed stala za minulý týden nejhranější novou skladbou.

Zmiňovaná pecka je titulní z nové desky, kterou Miley Cyrus vydá 21. června. Při jejím natáčení se hlavní producentské úlohy se ujal cenami Grammy ověnčený John Shanks, který je podepsán i pod úspěšnými alby Sheryl Crow, Celine Dion, Kelly Clarkson nebo Bon Jovi.

dam vam vedet az jeji deska bude v CR....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama