PROSÍM TĚ O HLASY :) (thank you) 


prosím hlas
TADY!!!!!!!!!!!!!
pro MILEY CYRUS 2
Hlásni mi Prosím Pro Tamču Tady!!! - TUHLE SOTĚŽ BYCH MOC CHTĚLA BUĎ VYHRÁT NEBO BÝT ASPOŇ DOBŘE UMÍSTĚNÁ TAK PLS HLÁSKY!DĚKUJU...


 PŘIHLAŠ SE DO:

PŘIHLAŠ SE DO SONCelebrita!!! tady!!!
Slovní Fotbal najdeš ZDE!
Pokračuj v příběhu TADY!
Reklamy jedině TADY!!

Červen 2010

OTRÁVENÉ ŠPERKY!!!!!!!!

30. června 2010 v 13:16 | TWASMIKVVVV
miley36
miley híbací...
Zpěvačka Miley Cyrus (17) má na krku pěkný průšvih. Zjistilo se totiž, že šperky z její kolekce obsahují vysoce toxickou látku - kadmium, které má prokazatelně karcinogenní účinky.

Pokud by například takový "klenot" spolklo malé dítě, kadmium by se mohlo uvolnit do jeho organismu v takové dávce, že by mohlo poškodit játra i ledviny a způsobit anémii.

Obchodní síť Walmart, jež šperky prodávala, odmítá nařčení, že by mohly ohrozit zdraví dětí. Navíc prý byla kolekce navržena pro starší ročníky. Pro jistotu ale zboží okamžitě stáhla z nabídky.

"Šperky značky Miley Cyrus & Max Azria nebyly určeny dětem, ale kvůli své tvrdé politice ohledně ochrany zdraví a bezpečí dětí jsme se je rozhodli ihned stáhnout z prodeje, dokud neprokážeme, že dětem nemůžou uškodit," uvedl mluvčí Walmartu.

Sama zpěvačka se k záležitosti nijak nevyjádřila. Veškerou pozornost upírá ke své kariéře. Nedávno do světa vypustila nový klip k písni Can't Be Tamed. V něm se z pubertální hvězdy proměnila v opravdovou dámu.

Zlí jazykové tvrdí, že se sedmnáctiletá star snaží podobat Christině Aguilera (29) nebo Britney Spears (28), ale nemá na to hlasový potenciál. Jsme zvědaví, co na její novou, drsnější image řeknou její -náctileté, už tak otrávené fanynky.

Miley nám v každém případě dospívá. Dokonce dostala první dospěláckou roli ve filmu Poslední píseň, kde si zahrála po boku australského herce Liama Hemswortha (20).

"Nabídka na natáčení filmu přišla v šílené době, protože jsem měla turné a pracovala jsem na show. Myslela jsem, že to nezvládnu, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo," svěřila se.

A jak už to tak v herecké branži chodí, po týdnu natáčení už Miley s Liamem nemuseli nic hrát. Po prvním filmovém polibku přišly další, tentokrát nefilmové. "Ten polibek ve mně něco vyvolal, věděla jsem, že je to ono," práskla na sebe kráska. "Láska je krásná a cítíte se skvěle, když je to s někým, kdo vás naplňuje. Přesně to mi Liam dává a jsem šťastná."

Cyrus se už dokonce letěla představit Hemsworthovým rodičům do Austrálie. "U jeho rodiny to vypadalo jako u nás doma v Nashvillu, například krávy tam byly všude," smála se.

Na znamení své lásky k Liamovi si nechala vytetovat slovo Love (láska) na levé ucho. Asi tak chtěla naznačit, že je až po uši zamilovaná. To, že to s ním myslí opravdu vážně, dokazuje i její nedávné prohlášení: "Liama si vezmu za muže, jen co dosáhnu plnoletosti."

Jestli už ovšem v té době nebudeš sedět v lochu za ublížení na zdraví svým fanynkám, Miley...

Miley Cyrus:podporu lesbám,gayům a homoušům!!!!

30. června 2010 v 13:05 | tamik
Podporu všem gayům a lesbičkám, kteří chtějí mít svatbu, nedávno vyjádřila Disney star Miley Cyrus, teď za to ale nepříjemně pyká!

"Mojí e-mailovou schánku doslova bombardují stovky zpráv," svěřila se hvězda seriálu Hannah Montana a pokračovala: "Všichni píší to samé: ´Jak mohu podporovat někoho tak divného?´ Je to šílené!"

Některé maily jsou ale navíc hnusné a jde z nich strach. "Dost lidí mi hrubě nadává a někdo mi i vyhrožuje násilím nebo dokonce vraždou, takové zprávy moje asistentnka automaticky přeposílá policii," svěřila se star.

Přiznala ale, že je z celé situace velmi smutná. "Nechápu, že ještě existuje někdo, kdo si myslí, že homosexualita je nemoc a měla by se léčit? Vždyť je jedenadvacáté století!" posteskla si Miley s tím, že na léčení by měli jít ti, co mají takové myšlenky.

"Já jsem šťastná s Liamem a myslím, že na to samé má právo úplně každý, takže za práva gayů a lesbiček budu bojovat dokud to bude třeba a nikdo mě nezastraší," vzkázala Miley na závěr! Co si myslíš o homosexualitě ty?
mileycyruskik

movie

29. června 2010 v 14:18 | tamikv
 • Chyby herců: Ve scéně, kde Hannah podává meloun říká: "Tady máte holky". Přitom je ve scéně jen jedna dívka.
 • Návaznost scény: Na koncertě v Tennessee se stín za Hannah neustále mění z krátkého na dlouhý.
 • Chyba režie:
  Tennessee by mělo být malé farmářské městečko, avšak jedna ze scén z hlavní ulice se natáčela v Columbii, městě s 33 000 obyvateli. Pokud se na tu scénu podíváte podrobněji, spatříte na pozadí rušnou silnici se spoustou aut.
 • Návaznost scény:
  Když je Miley a Travis u vodopádů, Travis chytne lano a zhoupne se směrem doleva. V další scéně se už houpe, avšak ne ve vodě.
 • Návaznost scény:
  Ve scéně, kdy Lily volá Miley z party, má u sebe dva dárky. Jeden bíly a druhý modrý. Po scéně s Miley u telefonu s v další scéně s Lily kamsi vypaří bílý dárek!
 • Návaznost scény:
  Na Lilyných narozeninách je dort blízko pódia. Jakmile ho Oliver vyhodí do vzduchu, Billy je celkem daleko někde u shake baru, přesto ho to celého ohodí!
 • Návaznost scény:
  Miley vytahuje zavazadla z auta a její kosmetická taštička je v její levé ruce a oblečení v pravé. Následuje střih a v další scéně je tomu právě naopak!
 • Návaznost scény:
  Na babiččiných narozeninách, kdy Bobby Ray vybírá od hostů nádobí má nejprve v ruce spoustu špinavých tácku, avšak v další scéně má čisté nádobí a pár talířů.
  Chyba režie: Na jedné z prvních scén můžeme vidět Miley jak ťuká na počítači, zatímco je její manager na pláži. Na obrazovce však nic není!
 • Návaznost scény:
  Chviličku poté co začne písnička "Hoedown Throwdown" si Miley bere mikrofon pravou rukou, sotva dvě sekundy poté už je mikrofon na stojanu!
 • Návaznost scény:
  Ve scéně kdy Hannah vychází z limuzíny má na sobě fialové tenisky, později ji však můžeme vidět na vysokých podpatcích.

mileycyrusík

AHOJ

29. června 2010 v 13:47 | tamik
ahoj

MILEY CYRUS U TYČE!!!!!!!!

29. června 2010 v 13:29 | TAMARKAV
Kontroverzní tanec u tyče, který 16 letá Miley Cyrus předvedla na Teen Choice Awards šokoval prudérní američany…
"Oóoo, sodoma gomora! Miley je teprve 16 let a už tancuje u tyče!… co bude dělat až jí bude 24? Její otec s tím musí něco udělat nebo se mu zkazí!" volají americké hlasy…
Její otec Billy Ray Cyrus k tomu řekl, že to byla součást její show a tak to taky bere a nemá s tím problém.
A my dodáváme, až jí bude 24 let, bude mít za sebou fotografie pro Playboy a nám Evropanům se bude líbit ještě víc než teď…

HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26. června 2010 v 17:38 | tamík v
to jsou hustý obrázky co???????????????
pes
miley36
love
lovee
1
2
3
box
pess
cici
cute
homer
pesss
fujj
fifii
wow..

odkaz

26. června 2010 v 17:24 | tamarkav
ahoj chci vás odkázat na fajn stránky pokud se zajímáte o kemp.http://www.campsedmihorky.cz
Je tu napsáno kde kemp je jaké se dají objednat chatky (a věřte mi že jich tam je dost!!!!)atd.
Podle stránek to tam vypadá fajn my tam asi pojedem.TAK AHOJ!!!!!!
                                               Tamča

Glitterfy.com

15. června 2010 v 16:46 | tamík v
ahoj.....
chtěla bych vás odkázat na jednu WOW! stránku.
 • můžeš si od tamtud stáhnout třpitivou fotku svojí nejjjj celebrity
 • taky si můžeš vytvořit svou vlastní třpitivou fotku nebo obrázek!!!!!!!!
 • stačí tam jen vložit fotku nebo obrázek
 • pak ti to dá na výběr z různých druhů třpitek hvězdiček apod.
 • pak si vybereš jestli chceš nápis nebo ne(sám/a si ho napíšeš!!!!!)
 • vybereš jakou ten nápis chceš podobou(hororově,normálně....)
 • dá ti to vybrat barvu písmen
 • velikost písmen
 • dáš generate glitter graphic
 • A HOTOVO!!!!!!!!!!!!
 • vlastnoručně vyskoušeno(viz obrázky)
  avril2
  miley híbací...
  jaaaaaa

  DOPORUČUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To snad nééééé Miley!!!!!!!!!!

15. června 2010 v 15:52 | tamarkavrabcova

Miley Cyrus chce, aby se její přítel oblékal jako gay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOS ANGELES Sedmnáctiletá zpěvačka a herečka Miley Cyrus se stydí za svého přítele Liama Hemswortha. Chodí prý totiž oblékaný jako šupák a měl by si brát příklady z gayů. Konkrétně z Mileyina nejlepšího gay přítele. Na Liamovi se jí nelíbí, že "chodí pořád v surfařských trenkách".
Mám prostě problém s lidmi, kteří nosí neustále surfařské šortky, i když nejdou na pláž," přiznala Miley Grahamu Nortonovi.

To její nejlepší gay kamarád by mohl jít druhým příkladem. "Je vždycky oděn dokonale. Pak ale vidím svého přítele a říkám si, asi chci spíš tam toho (nejlepšího kamaráda), i když mě nebude milovat, mě se prostě líbí! Můj nejlepší přítel je prostě kouzelnější a je s ním větší zábava a chce dělat věci, které chci dělat já," stěžovala si představitelka Hannah Montany.

SMRT (napsala tamarka vrabcová)

14. června 2010 v 15:38 | tamarkavrabcova-loveeeee
smrt je zlá
a servítky si nebere.
můj milý,
o vše tě obere.
copak chceš aby jsme se sobě na vždy stratili?????
smrt neptá se tě zda chceš mrtví být,
řekneti jen že do podsvětí musíš jít.

i Avril Lavinge to ví a zná,
do smrtelné jámy se propadá.
však ona se ven dostane,
ale jak si povede někdo jiný??????????
avrilíík