PROSÍM TĚ O HLASY :) (thank you) 


prosím hlas
TADY!!!!!!!!!!!!!
pro MILEY CYRUS 2
Hlásni mi Prosím Pro Tamču Tady!!! - TUHLE SOTĚŽ BYCH MOC CHTĚLA BUĎ VYHRÁT NEBO BÝT ASPOŇ DOBŘE UMÍSTĚNÁ TAK PLS HLÁSKY!DĚKUJU...


 PŘIHLAŠ SE DO:

PŘIHLAŠ SE DO SONCelebrita!!! tady!!!
Slovní Fotbal najdeš ZDE!
Pokračuj v příběhu TADY!
Reklamy jedině TADY!!

Červen 2011

END!!!

29. června 2011 v 21:26 | ---------
ÚPLNÝ KONEC..............................
NIKDY UŽ BLOG NECHCI DÍKY MOC NE...

krásně tamča

Nepoučitelný Mareš: Při poslední jízdě ve Ferrari udělal zase dopravní přestupek

2. června 2011 v 19:24
Leoš Mareš a Gabriela Gunčíková.
Foto: Karen Mchitarjan, Super.cz
Moderátor Leoš Mareš (35) jel naposledy projet své luxusní Ferrari. A nebyl by to Mareš, aby tento akt nějak neozvláštnil. Dohodl se totiž s produkcí pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar a svezl ve svém miliónovém bouráku Gabrielu Gunčíkovou (17). A cesta to nebyla nikterak krátká. Vezl ji totiž až do Jankovic u Kroměříže. Hned při odjezdu se dopustil dopravního přestupku.
Jeden bod a bloková pokuta ve výši dvou tisíc korun. Přesně tento postih by hrozil Leoši Marešovi, pokud by ve čtvrtek dopoledne byla u rádia Evropa 2 přítomná dopravní policie. Mareš totiž zapomněl před třistakilometrovou jízdou rozsvítit. "Já už to auto vůbec neznám. Dlouho jsem ho neřídil," svěřil se Super.cz slavný moderátor.
Přestože Mareš řídil bez rozsvícených světel, mladé zpěvačce Gabriele Gunčíkové to nevadilo. Naopak. Byla štěstím bez sebe. "Nikdy jsem ve Ferrari neseděla. Ještě dneska ráno jsem si myslela, že pojedu jen se štábem, je to milé překvapení. Moc se na cestu těším," popsala své pocity před jízdou mladá kráska, která si dokonce vyzkoušela, jaké je to sedět za volantem třímiliónového sporťáku.
"Je to úžasný pocit. Škoda, že nemám řidičák. Možná bych někde u nás poprosila Leoše, jestli by mě nenechal řídit," dodala zpěvačka. Marešovi se cesta ale prodraží. Ferrari má totiž na dálnici spotřebu třicet pět litrů na sto kilometrů. Za šesti set kilometrovou cestu do Jankovic tak utratí přes osm tisíc korun.
Vyučtování Leošova Ferrari z roku 2002:
Koupě: 3 milióny korun
Provoz auta za rok: 150 tisíc korun
Pojištění na rok: 100 tisíc korun
Cesta do Jankovic s Gabrielou Gunčíkovou: 8200 korun
Prodej v rámci rozhlasové reklamy: k nezaplacení! ■
Karen Mchitarjan, Super.cz

Gabriela Gunčíková šokuje: Nova nám nedává najíst, už jsem zhubla pět kilo

2. června 2011 v 19:22 | tamca |  celebrity co nejsou disney
Gabriela Gunčíková ukázala sexy křivky.
Foto: TV Nova

Tak takhle si svou účast v Česko Slovenské SuperStar mladí zpěváci nepředstavovali. Gabriela Gunčíková (17) se totiž reportérům Super.cz přiznala, že se už několik měsíců pořádně nenajedla. Od produkce soutěže mají totiž na hotelu zaplacené určité množství jídla. Pokud by náhodou dostali přes den hlad, musí si ho koupit z vlastní kapsy. Gunčíková je na tom dokonce tak špatně, že už zhubla pět kilo.
"Sice tady nemám váhu, ale poznám to podle oblečení. Kalhoty na mně třeba dost plandají. Podle mě jsem shodila už pět kilo," svěřila se zpěvačka. Ta je ve svých sedmnácti letech stále ve vývinu. "Rozhodně tady máme menší porce, než doma. A za celou dobu jsme nedostali žádné kapesné. Přitom vím, že finalisté minulé řady dostávali sedmdesát eur měsíčně," prozradila Gunčíková.
Problém není ale jen v tom, že by měli málo jídla. Produkce soutěže jim neobstará nic. "Peníze mi dávají rodiče, ale jelikož nepocházím z bohaté rodiny, není to moc. Mám pět set korun na tři týdny. Navíc za mnou rodiče moc nejezdí, protože chodí do práce. Když mi dají nějaké peníze, šetřím si je, abych měla na léky, kdybych náhodou onemocněla. Když mi něco zbyde, koupím si čokoládu," šokovala mladá zpěvačka.
Ta dokonce prozradila, jak si pere špinavé prádlo. I když je produkce soutěže ubytovala v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze, nezajistila jim praní prádla. "Koupila jsem si prací prášek a peru si ve vaně. To mi ale nevadí. Rádi si peru své věci sama. Kdyby tady byla možnost dát si věci do prádelny, asi bych si stejně prala sama," vysvětlila skromně zpěvačka, která se příliš často s rodiči nevídá.
"Beru to tak, že to k tomu patří. Chci být zpěvačkou a splnit svému tatínkovi jeho přáni. Když byl mladý, měl skupinu. Tehdy dostal nůž na krk. Před kariérou dal přednost mě. Takže udělám cokoliv, aby svůj sen prožil alespoň prostřednictvím mě. Vím, jak těžké to tehdy pro něj muselo být," ukončila Gunčíková, která bude již tuto neděli s Lukášem Adamcem bojovat o titul Česko Slovenské SuperStar. ■

RUŠÍM

2. června 2011 v 19:20 | ttt |  SB A AFFS!
RUŠÍM AFFS!
1)nechodím sem
2)mám důležitější věci
3)nebaví mě to!

Na tomto blogu si vás ale přesto nechám abych vám udělala reklamu za to že jste to se mnou vydržely!!
DĚKUJU VÁM! tamča